Хустський район
[Послуги] [Карта] [Зв’язок]    | Ви знаходитеся тут:   Головна    Управління юстиц..

12.02.2016  [16:51]

Cтан виконання виконавчих документів

У відділі державної виконавчої служби Хустського районного управління юстиції Закарпатської області станом на 01.02.2016 підлягало виконанню 1 972 виконавчих проваджень,  з яких завершено 93, з яких фактично виконано 68 на суму 95 491 грн.

Щодо стану виконання виконавчих документів про стягнення до бюджету станом на 01.02.2016 підлягало виконанню 470  виконавчих проваджень з яких завершено 54, з яких фактично виконано  на суму 17 930 грн.

Начальником відділу було прийнято на особистий прийом  7 громадян.

Державними виконавцями відділу станом на 01.02.2016 направлено до суду Закарпатської області 8 подань щодо обмеження у праві виїзду за межі України боржників які ухиляються від сплати аліментів.

 

 

 

Начальник відділу                                                                    Візічканич Т.В. Вик.Дем’ян 43636

 

12.02.2016  [16:47]

Призовний вік. Призов громадян України на строкову військову службу

На строкову військову службу призиваються придатні для цього за станом здоров'я громадяни України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 18 років, та старші особи, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу (далі - громадяни призовного віку).

Громадяни призовного віку в добровільному порядку можуть бути прийняті на військову службу за контрактом на умовах, передбачених частиною першою статті 20 цього Закону, та в порядку, визначеному положеннями про проходження військової служби громадянами України.

Призов громадян України на строкову військову службу включає проходження ними призовної комісії та відправлення їх до військових частин.

Організація підготовки та проведення призову громадян України на строкову військову службу здійснюється міськими (районними) державними адміністраціями (виконавчими органами міських рад) у взаємодії з міськими (районними) військовими комісаріатами.

 

читати повністю

 

12.02.2016  [16:42]

Зміни щодо порядку виплати пенсій військовослужбовцям

   Також залишено незмінним у 2016 році особливий порядок виплати пенсій та щомісячного довічного грошового утримання для осіб, які беруть участь в АТО, або проходять військову службу в силових Міністерствах й відомствах, тобто отримують повний розмір пенсії та заробітну плату. Лише, якщо у таких осіб на утриманні є недієздатні члени сім'ї, виплата надбавки до пенсії на них припиняється.

  Виплата пенсій військовослужбовцям припиняється у випадках, якщо вони працюють на посадах держслужбовців, прокурорів і суддів (за винятком інвалідів І та ІІ гр., інвалідів війни ІІІ гр., учасників бойових дій, членів сімей загиблих військовослужбовців), як це було і у 2015 році.

   Проте, пенсії ветеранам військової служби, призначені відповідно до законів України «Про державну службу» та «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби та деяких інших осіб», відтепер виплачуються в повному обсязі. Для поновлення пенсійної виплати особам, які мають статус ветеранів військової служби, слід звернутись до органу Пенсійного фонду за місцем проживання та пред’явити відповідне посвідчення.

 

 

 

 

  Хустське районне управління юстиції

 

07.02.2016  [15:31]

Розірвання трудового договору у разі смерті працівника

Міністерство соціальної політики України листом від 10.06.2015 № 230/06/186-15 роз’яснило особливості припинення трудового договору у разі смерті працівника.

Мінсоцполітики нагадало, що Кодексом законів про працю України (КЗпП) не передбачено підстав для розірвання трудового договору у разі смерті працівника.

Одночасно відповідно до статті 9 Цивільного кодексу України (ЦК) положення цього Кодексу застосовуються до врегулювання відносин, які виникають у сферах використання природних ресурсів та охорони довкілля, а також до трудових та сімейних відносин, якщо вони не врегульовані іншими актами законодавства.

Статтею 49 ЦК передбачено, що актами цивільного стану є події та дії, які нерозривно пов’язані з фізичною особою і започатковують, змінюють, доповнюють або припиняють її можливість бути суб’єктом цивільних прав та обов’язків.

У цьому випадку припинення трудового договору провадиться на підставі норм трудового законодавства з урахуванням норм цивільного законодавства.

Підставою для оформлення наказу про припинення трудового договору є копія свідоцтва про смерть, засвідчена печаткою підприємства або відділу кадрів. Трудові відносини припиняються з дня смерті працівника.

Мінсоцполітики зауважило, що відповідно до статті 129 КЗпП не допускаються відрахування з вихідної допомоги, компенсаційних та інших виплат, на які згідно з законодавством не звертається стягнення.

 

 

 

 

 

22.01.2016  [09:25]

Строки розгляду документів, поданих для державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців .

         Відповідно до Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань » від 26 листопада 2015 року № 835-VIII, зокрема ст.26 передбачено, що розгляд документів, поданих для державної реєстрації та проведення інших реєстраційних дій, здійснюється у такі строки:
1) щодо юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців - протягом 24 годин після надходження документів, поданих для державної реєстрації та проведення інших реєстраційних дій, крім вихідних та святкових днів;

читати повністю

 

22.01.2016  [09:20]

Змінено ставки адміністративного збору за проведення державної реєстрації речових прав на нерухоме майно.

      13.12.2015 набрав чинності Закон України «Про внесення змін до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» та деяких інших законодавчих актів України щодо децентралізації повноважень з державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».  


   За державну реєстрацію прав справляється адміністративний збір у такому розмірі:


1) за державну реєстрацію права власності на нерухоме майно (крім випадків державної реєстрації права власності на підприємство як єдиний майновий комплекс) у строк, визначений статтею 19 цього Закону, - 0,1 розміру мінімальної заробітної плати (140 грн.); за державну реєстрацію права власності на підприємство як єдиний майновий комплекс у строк, визначений статтею 19 цього Закону, - 1 мінімальна заробітна плата (1380грн.);

читати повністю

 

22.01.2016  [09:15]

Зміни в порядку призначення допомоги на дітей Постанова КМУ від 25.12.2015 № 1181

Допомога на дітей одиноким матерям (батькам) надаватиметься у розмірі, що дорівнює різниці між 100% (раніше — 50%) прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку та середньомісячним сукупним доходом сім’ї в розрахунку на одну особу за попередні шість місяців. Водночас виплати у попередніх, мінімальних розмірах (не менш як 30% прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку) скасовано.

 

Тимчасова допомога на дітей, батьки яких ухиляються від сплати аліментів, становитиме різницю між 50% прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку та середньомісячним сукупним доходом сім’ї в розрахунку на одну особу за попередні шість місяців. Розрахунок середньомісячного сукупного доходу сім’ї для призначення тимчасової допомоги провадиться відповідно до Методики обчислення сукупного доходу сім’ї для всіх видів соціальної допомоги. При цьому уточнено, які саме особи

включаються до складу сім’ї особи, що звертається за призначенням зазначеної допомоги.

 

Для громадян, які звернуться у період з січня по березень 2016 року за наданням допомоги на дітей одиноким матерям та тимчасової державної допомоги дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів, не мають можливості утримувати дитину або місце проживання їх невідоме, ці допомоги призначатимуть з 01.01.2016.

Постанова чинна з 15.01.2016.

 

 

20.01.2016  [10:51]

«Військовиим пенсіонерам»

З 1 січня 2016 року набрав чинності закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України» від 24.12.2015 № 911 (далі – Закон), яким врегульовано  питання пенсійного забезпечення  у 2016 році.

Цим Законом продовжено особливий порядок виплати пенсії працюючим пенсіонерам з числа одержувачів пенсій за Законом України “Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби та деяких інших категорій осіб ”у 2016 році.

Тимчасово, у період з 1 січня 2016 року по 31 грудня 2016 року, особам (крім інвалідів I та II груп, інвалідів війни III групи, ветеранів військової служби та учасників бойових дій, осіб, на яких поширюється дія пункту 1 статті 10 Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" ), які працюють на посадах та на умовах, передбачених законами України "Про державну службу""Про прокуратуру""Про судоустрій і статус суддів", призначені пенсії/щомісячне довічне грошове утримання не виплачуються.

При цьому пенсії, призначені відповідно до закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби та деяких інших осіб» ветеранам військової служби виплачуються в повному обсязі. Належність до ветеранів військової служби підтверджується  відповідним посвідченням.

Відповідно до постанови КМУ від 30.08.1999 № 1601 Про порядок видачі посвідчення і вручення нагрудного знака "Ветеран військової служби" посвідчення та нагрудні знаки "Ветеран військової служби" видаються (вручаються) особам, які набули статусу ветеранів військової служби відповідно до Закону України "Про статус ветеранів військової служби та їх соціальний захист".

З 01.01.2016 року виплату пенсій, призначених  відповідно до закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» працюючим ветеранам військової служби буде нараховано в повному обсязі на підставі їх заяв та відповідних посвідчень.

 

 

Головний спеціаліст

Хустського РУЮ                                                                Т.М. Деяк

 

13.01.2016  [09:15]

Щодо стану виконання виконавчих документів

У відділі державної виконавчої служби Хустського районного управління юстиції Закарпатської області станом на 31.12.2015 підлягало виконанню 6 092 виконавчих проваджень,  з яких завершено 4 457, з яких фактично виконано 1 594 на суму 7 965 556грн.

Щодо стану виконання виконавчих документів про стягнення до бюджету станом на 31.12.2015 підлягало виконанню 3 080 виконавчих проваджень з яких завершено 2 800, з яких фактично виконано 1 159 на суму 767 463 грн.

Начальником відділу було прийнято на особистий прийом  29 громадян.

Державними виконавцями відділу станом на 31.12.2015 направлено до суду Закарпатської області 68 подань щодо обмеження у праві виїзду за межі України боржників які ухиляються від сплати аліментів.

 

 

 

Начальник відділу                                                                    Візічканич Т.В. 

 

18.12.2015  [15:19]

Зміни у державній реєстрації нерухомості

Зміни наберуть чинності з 1 січня 2016 року

12 грудня підписано Президентом та опубліковано Закон України від 26.11.2015 р. №834-VІІІ  «Про внесення змін до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» та деяких інших законодавчих актів України щодо децентралізації повноважень з державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».

http://dtkt.com.ua/

Документ спрямований на спрощення вказаної процедури та врегулювання процедурних питань, пов’язаних з передачею повноважень органам місцевого самоврядування. Зокрема, Законом:

- розширено суб’єктний склад осіб, які наділені повноваженням проводити державну реєстрацію прав, та ввести до такого суб’єктного складу банки. Перед початком виконання відповідних функцій банк має пройти акредитацію у  територіальному органі Міністерства юстиції України.

- вводиться адміністративна відповідальність за порушення строків державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень;

- інформація, наявна в Державному реєстрі прав, буде відкритою як за об’єктом, так і за суб’єктом;

- документи, що видаються за результатом розгляду заяв у сфері державної реєстрації прав, заявник може отримувати як в електронному, так і в паперовому вигляді. При цьому документи, отриманні в електронній і паперовій формі, матимуть однакову юридичну силу;

У новій редакції викладено Закон “Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень” з урахуванням практики застосування відповідного Закону за час функціонування органів державної реєстрації прав.

Ці зміни набирають чинності з 1 січня 2016 року, хоча сам Закон чинний уже з 13 грудня 2015 року.

 

 

17.12.2015  [14:21]

Права та обов'язки громадян України, які проходять підготовку до військової служби

За громадянами України, які проходять підготовку з військово-технічних спеціальностей з відривом від виробництва, на весь час підготовки, включаючи час проїзду до місця підготовки та у зворотному напрямку, зберігаються місце роботи, а також займана посада та середній заробіток на підприємстві, в установі, організації, незалежно від підпорядкування і форм власності.

Витрати, пов'язані з наймом житла на період навчання зазначених у частині першій цієї статті громадян України, оплатою вартості проїзду до місця навчання (зборів) і назад та виплатою середнього заробітку за основним місцем роботи, здійснюються за рахунок коштів Міністерства оборони України та інших військових формувань у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.
Відвідування громадянами України, направленими районними (міськими) військовими комісаріатами для проходження занять з підготовки до військової служби та інших заходів, що стосуються підготовки допризовників та призовників, обов'язкове.

 

 

Хустське районне управління юстиції

 

15.12.2015  [16:35]

ВНЕСЕННЯ НЕРУХОМОГО МАЙНА ДО СТАТУТНОГО (СКЛАДЕНОГО) КАПІТАЛУ (СТАТУТНОГО ФОНДУ) ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ

1. Документи, що подаються для проведення державної реєстрації прав з видачею свідоцтва про право власності на нерухоме майно у зв’язку з внесенням нерухомого майна до статутного (складеного) капіталу (статутного фонду) юридичної особи: 

 

  • заява встановленої форми, яка визначена наказом Міністерства юстиції України від 17.04.2012 № 595/5 «Про впорядкування відносин, пов’язаних із державною реєстрацією речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень»;
  • документ, що посвідчує особу заявника (пред’являється), копія надається;
  • документ, що підтверджує внесення плати за надання витягу з Державного реєстру прав;
  • документ про сплату адміністративного збору (крім випадків, коли особа звільнена від сплати адміністративного збору);
  • документ, що підтверджує виникнення, перехід та припинення права власності та інших речових прав на нерухоме майно ;
  • рішення відповідного органу юридичної особи (або рішення фізичної особи), що передала об’єкт до статутного фонду, про участь в товаристві та про передачу об’єкта із зазначенням його назви, адреси та площі;
  • технічний паспорт на об’єкт нерухомого майна;
  • акт приймання-передачі об’єкта нерухомого майна або інший документ, що підтверджує факт передачі такого майна до статутного (складеного) капіталу (статутного фонду) юридичної особи;
  • у разі подання заяви заінтересованою особою особисто, така особа, крім документа, що посвідчує її особу, подає копію реєстраційного номера облікової картки платника податку згідно з Державним реєстром фізичних осіб – платників податків (крім випадків, коли фізична особа через свої релігійні або інші переконання відмовляється від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податку, офіційно повідомила про це відповідні органи державної влади та має відмітку в паспорті громадянина України);

читати повністю


Новини

27.09.2018 [11:05]

УВАГА ВСІМ!!!

 

30.08.2018 [09:33]

Участь у Всеукраїнській грі "Теренова гра" "Січ - сила і честь"

 

30.08.2018 [08:21]

Проведення Всеукраїнської вишколи "Джура-Прикордонник"

 

21.08.2018 [15:13]

В приміщенні відділу архіву Хустської РДА відбулася виставка фотоматеріалів, присвячена 27-їй річниці Дня Незалежності України.

 

24.07.2018 [16:56]

Оголошення!

 

Псилання

Офiцiйне представництво Президента України Веб-портал органiв виконавчої влади України Верховна Рада України Закарпатська Обласна Рада Обласна гаряча лінія Teplo.gov.ua Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України Національна дитяча гаряча лінія Державний реєстр виборців Міністерство доходів і зборів України

Створено студією Вебрики


Хустська районна державна адміністрація.
2004-2011