Хустський район
[Послуги] [Карта] [Зв’язок]    | Ви знаходитеся тут:   Головна    Новини
До уваги сільгосптоваровиробників району!

Щодо застосування пестицидів і агрохімікатів

Звертаємо увагу щодо необхідності дотримання сільгосптоваровиробниками встановлених вимог стосовно оброблення сільськогосподарських культур та земель пестицидами і агрохімікатами.

Питання належного застосування пестицидів та агрохімікатів, з метою мінімізації їх впливу на популяцію бджіл постійно обговорюється на засіданнях робочої групи Мінагрополітики з питань розвитку бджільництва (далі – робоча група).

Основним завданням робочої групи є організація вивчення питань, пов’язаних із розведенням, використанням та охороною бджіл, виробництвом, заготівлею та переробкою продуктів бджільництва, створенням умов для підвищення продуктивності бджіл і сільськогосподарських культур, забезпечення гарантій дотримання прав та захисту інтересів фізичних і юридичних осіб, які займаються бджільництвом. До роботи вказаної робочої групи долучені фахівці галузі, представники профільних асоціацій та спілок бджолярів.

В рамках роботи робочої групи напрацьовано ряд законотворчих рішень щодо покращення стану галузі.

Крім того, звертаємо увагу на наявність зручних для використання як пасічниками так і сільгосптоваровиробниками інтернет-ресурсів, зокрема система моніторингу «GRAND EXPERT» (веб-сайт: www.grand,expert), використання яких покращить комунікацію між ними, що стан додатковим дієвим механізмом по запобіганню отруєнь бджіл.

У разі виникнення додаткових запитань, просимо звертатися за номером телефону: 044-278-67-24 – Вільбіцький Віталій Анатолійович, головний спеціаліст відділу міжнародної інтеграції в сфері технічного регулювання, санітарних та фіто санітарних заходів в АПК Департаменту аграрної політики та сільського господарства Мінагрополітики.

 

 

Засідання комісії з ТЕБ на НС відбулося у Хустській РДА

Планове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій відбулося в Хустській РДА. Провів засідання комісії перший заступник голови райдержадміністрації Віктор Сабадош.

В ході засідання комісії розглянули та затвердили ряд питань, зокрема:
Про заходи щодо самовільного випалювання сухої рослинності на сільськогосподарських угіддях та екосистемах у пожежонебезпечний період 2018 року в районі. Заслухавши інформацію заступника начальника 10 державної пожежно-рятувальної частини Управління ДСНС України у Закарпатській області Олега Молодченка, комісія вирішила:
1. Рекомендувати селищному та сільським головам спільно з лісогосподарським підприємством забезпечити проведення заходів, спрямованих на попередження виникнення лісових пожеж з вини населення, підприємств і організацій, які перебувають у лісах, підвищити вимоги за виконання протипожежних заходів до підприємств і організацій, чиї точкові і лінійні об’єкти розташовані на лісових площах.
2. Установам та організаціям, яким підпорядковані лісові фонди:
2.1. Привести у належний стан техніку, що залучається для гасіння лісових пожеж у відповідності до затверджених мобілізаційних планів.
2.2. Забезпечити добровільні формування, що залучаються при гасінні лісових пожеж достатньою кількістю пожежного інвентарю, первинних засобів пожежогасіння.
2.3. Створити запас паливо-мастильних матеріалів для заправки автомототехніки, яка буде залучатися до гасіння лісових пожеж.
2.4. З метою оперативного опрацювання інформації про пожежі та вжиття заходів щодо їх гасіння, забезпечити цілодобове чергування персоналу на підвідомчих дільницях.
2.5. Організувати висвітлення в засобах масової інформації питання небезпечності лісових пожеж та матеріалів, направлених на їх попередження.
2.6. Провести додаткове відпрацювання практичних дій по взаємодії сил та засобів, які згідно з мобілізаційними планами ліквідації великих лісових пожеж залучаються до їх гасіння.
2.7. У вихідні дні організувати рейди та чергування працівників лісгоспів по лісам району щодо дотримання відпочиваючими вимог правил пожежної безпеки.
3. Хустський РЕМ, Хустське управління ПАТ „Закарпатгаз”, Філія «Хустський райавтодор» посилити контроль за спалюванням сухої рослинності та не допускати захаращення рештками чагарників та сухої трави в місцях проходження відомчих магістралей.

По другому питанню «Про зняття карантину по африканській чумі свиней з мисливського угіддя Копашнівського лісництва (с.Нижнє Селище), Хустського району, УТМР Урочище «Тургалина» інформував начальник Хустського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Закарпатській області Іван Пекар. Заслухавши інформацію по даному питанню комісія, вирішила зняти з 12.04.2018 року карантин по африканській чумі свиней з мисливського угіддя Копашнівського лісництва (с.Нижнє Селище), Хустського району, УТМР Урочище «Тургалина», та заборони з населених пунктів зон захисту і нагляду.

 

 

ЗРОБИ КРОК В УСПІШНЕ МАЙБУТНЄ РАЗОМ З НАМИ!

Університет державної фіскальної служби України із багаторічною історією став унікальним вищим навчальним закладом початку третього тисячоліття. Окрасою та гордістю Університету є факультет підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників податкової міліції.

Завдяки потужній матеріальній базі, унікальній системі підготовки та максимально зручним та комфортним умовам що створені на Факультеті для навчання та самореалізації, наші випускники отримують професійні знання що робить їх бажаними в таких державних структурах як, майбутня служба фінансових розслідувань, НАБУ, НАЗК, Національна поліція, прокуратура та ін. Оскільки сферою діяльності випускників Факультету є виявлення, розкриття та попередження злочинів у сфері фінансів.

 Запрошуємо всіх до нашої великої, дружньої, родини. Адже саме Ви – майбутнє економічної безпеки нашої держави!

 

За додатковою інформацією звертайтесь:

Тел.:0665178298

Веб-сайт сайт:  http://www.fpm.org.ua

Facebook: https://www.facebook.com/profile.php?id=100021601913716

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Інтернет-платформа з профорієнтації та розвитку кар’єри – твій помічник у виборі професії!

Існує потреба у: 

• виборі (зміні) професії;

 • виборі майбутнього напряму професійного навчання;

 • визначенні схильності до підприємницької діяльності; 

• оцінці власних здібностей та навичок (Soft Skills);

 • саморозвитку?


Платформа Державної служби зайнятості з профорієнтації та розвитку кар’єри створена з метою надання послуг з профорієнтації у дистанційному режимі. Зареєстрованому користувачу надається можливістьбезкоштовно продіагностувати власні схильності, здібності, краще зрозуміти свої професійні інтереси.

Для реєстрації необхідно:

– зайти на сайт http://profi.dcz.gov.ua/,

– ввести в поля ім’я, e-mail,

– обрати пароль,

– підтвердити реєстрацію, натиснувши посилання, яке прийде на Ваш e-mail.


Вам будуть запропоновані різноманітні тести:

• Швидкість вашого мислення

• Аналітичні здібності

• Здатність до логічного мислення

• Лідерські та управлінські якості

• Стресостійкість та адаптивність

• Здатність до командної роботи

• Ваш емоційний інтелект EQ

• Яка сфера вам підходить?

• Комунікація та організаторські здібності

• Здатність до підприємницької діяльності

• Орієнтація на результат чи процес

• та ін.


Результати тестів будуть у Вашому профілі. За бажанням Ви можете звернутися за додатковою консультацією до фахівців служби зайнятості.

 Довідки за тел.: (03142) 5 13 93 (відділ активної підтримки Хустського міськрайонного центру зайнятості)

 

Служба зайнятості на ринку праці Хустщини

За сприяння державної служби зайнятості у січні-лютому 2018 року:- Отримали роботу - 240 осіб, з них 46 - зареєстровані безробітні.-

Проходили професійне навчання – 27 безробітних.- Брали участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру роботах – 13 безробітних осіб.

Станом на 01 березня 2018 року кількість зареєстрованих безробітних становила 234 особи, з них отримували допомогу по безробіттю – 191 особа. Сума виплаченої допомоги по безробіттю за 2 місяці склала 850 тис. грн. 141 роботодавець, протягом січня-лютого, для укомплектування подав – 285 вакансій.

Актуальними для працевлаштування на кінець лютого було 45 вакансій. Середній розмір оплати праці по одній вакансії склав 4266 грн.Серед зареєстрованих безробітних:- жінки – 158 осіб (67,5%);- молодь віком до 35 років – 76 осіб (32,5%);- особи, що проживають у сільській місцевості – 134 особи (57,3%);- особи, які мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню – 107 осіб (45,7%).

 

12.04.2018  [12:00]

З настанням сприятливих погодних умов фірма "ПБС" розпочала дорожньо-будівельний сезон-2018.

12 квітня працівники компанії почали роботи на дорозі Н-09 в межах Хустської об’їзної з подальшим просуванням в напрямку Мукачево.

Роботи проводяться завдяки сумлінним платникам податків в рамках митного експерименту у Закарпатській області.

Нагадаємо, що значних зусиль для реалізації цього проекту доклали депутат Закарпатської обласної ради, секретар бюджетної комісії Білецький Мирослав, а також народні депутати України - Валерій Лунченко, Роберт Горват та Василь Петьовка.

 

 

«Блага вість в переддень Великодня!»

У Великодню суботу, в Єрусалимі о 14.16 за київським часом зійшов Благодатний вогонь у храмі Воскресіння Христового.

Свідками цієї події стали десятки тисяч вірян. Паломники свічками і спеціальними лампами розносять вогонь по цілому світу.

О 20 годині символ нерукотворного світла Воскресіння Христового прибуде на Закарпаття в аеропорт «Ужгород».

А потім о 22 годині всіх бажаючих отримати частку святині просимо прийти до універмагу «Хуст» з лампадками.

Організаторами передачі вогню місцевим громадам цього року виступили: Валерій Лунченко, Роберт Горват, Василь Петьовка, Павло Балога, Геннадій Москаль, Мирослав БілецькийНазарій Павлій, Дмитро Величко, Валерій Мурга, Михайло Кіш, Володимир Кащук, Станіслав Балуєв, Роман Стефанишин, Ілля Токар, Валерій Пересоляк, Василь Кузьма, Роберт Бровді.

 

 

ОГОЛОШЕННЯ!!!

У суботу, 14 квітня, на базі Закарпатського базового державного медичного коледжу відбудеться відкритий чемпіонат "Кубок Хуста" з кікбоксингу та зі змішаних єдиноборств серед юнаків та дорослих.

У змаганнях братимуть участь близько 200 спортсменів з усіх куточків України.

Розпочнеться чемпіонат о 10.00 годин у спортивній залі навчального закладу.

Запрошуємо всіх бажаючих! Вхід вільний.

 

 

"Шкільна баскетбольна ліга «3х3».

31 березня в м. Ужгороді у спорткомплексі «Юність» було проведено обласні змагання серед юнаків та дівчат загальної освіти "Шкільна баскетбольна ліга «3х3».

У змаганнях взяли участь взяли юнаки Липчанської ЗОШ І-ІІІ ст. та дівчата Золотарівської ЗОШ І-ІІІ ст., Хустського району — тренера вчителі фізичного виховання Кадар В. С. і Бабич О. В.

За підсумками змагань юні спортсмени Хустщини зайняли дві ІІ місця серед юнаків 2000 р.н і молодші і 2003 р.н. і молодші, обіграли їх Ужгородська класична гімназія. Дівчата зайняли ІІІ призове місце.

Як завжди, наших спортсменів підтримують депутат Закарпатської обласної ради від Хустщини Мирослав Мирослав Білецький та голова Хустської райдержадміністрації Назарій Павлій, які бажають їм подальших успіхів у спорті. Адже спортсмени демонструють неабияке спортивне завзяття та прагнення до перемоги.

 

ОГОЛОШЕННЯ

Інформуємо, що з 1 квітня до 15 червня розпорядженням голови Закарпатської обласної державної адміністрації від 06.03.2018 №139 «Про проведення заходів з охорони водних біоресурсів на період весняно-літнього нересту риби» призупинено здійснення діяльності, що може призвести до забруднення водойм, іншого негативного  впливу на середовище існування, міграції та нересту риби.

 

Вітання!!!

Дорогі жителі Хустщини!

Ось і настала остання неділя перед Великоднем — Вербна неділя. Гілки верби, які прийнято освячувати в цей день, ще називають «гілками чесноти». Вона символізує весняні свята, нове життя або прийдешнє оновлення. Нехай весняна гілочка верби стане символом чистоти Ваших помислів і щирої віри.

Хай Ваші серця наповняться радістю від очікування найбільшого християнського свята – Воскресіння Христового!

Щастя і здоров’я Вам і Вашим родинам.

З повагою,
голова Хустської районної державної адміністрації 
Назарій Павлій

 

Вітання!!!

Сердечно вітаю християн західного обряду зі світлим Христовим Воскресінням – святом, яке споконвіку символізує життєву силу, торжество істини та справедливості, зміцнює нашу віру в перемогу миру і справедливості, спонукає до добрих справ і вчинків, пробуджує прагнення жити по совісті, наповнює наші душі радістю, надією на оновлення і зміни на краще.

Нехай світло пасхальної свічки зігріє ваші серця, а тепло родинного вогнища і непохитна віра додають сил і наснаги до нових звершень.

Бажаю всім миру, щастя, доброго здоров’я, достатку і взаєморозуміння вам і вашим сім’ям, здійснення усіх задумів, запашної Великодньої Пасхи.

Христос Воскрес!

З повагою,
голова Хустської районної державної адміністрації 
Назарій Павлій

 


Псилання

Офiцiйне представництво Президента України Веб-портал органiв виконавчої влади України Верховна Рада України Закарпатська Обласна Рада Обласна гаряча лінія Teplo.gov.ua Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України Національна дитяча гаряча лінія Державний реєстр виборців Міністерство доходів і зборів України

Створено студією Вебрики


Хустська районна державна адміністрація.
2004-2011