Хустський район
[Послуги] [Карта] [Зв’язок]    | Ви знаходитеся тут:   Головна    Громадська рада    повідомлення
Чергове засідання Громадської ради при Хустській районній державній адміністрації

       11 вересня проведено засідання Громадської ради при Хустській райдержадміністрації за участі першого заступника голови райдержадміністрації В.Дулкая, керівника апарату адміністрації В.Любки, завідуючого сектором інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації І.Біляка, начальника управління інфраструктури, житлово – комунального господарства та будівництва райдержадміністрації В.Чопея, начальника Хустської філії ВАТ “Закарпатгаз” В.Галаса з питань:

-          про готовність Хустського району до осінньо – зимового періоду.

З даного питання з інформацією виступив Чопей В.П. - начальник управління інфраструктури, житлово-комунального господарства та будівництва райдержадміністрації, який проінформував про проведену в районі роботу по підготовці бюджетних установ до роботи в осінньо-зимовий період. Перший заступник голови адміністрації В.Дулкай проінформував про проведену роботу і в плані підготовки снігоочисної техніки, забезпечення паливними матеріалами на випадок надзвичайних ситуацій у зимовий період. Начальником Хустської філії ВАТ “Закарпатгаз” В.Галасом проінформовано про проведену роботу по  запуску газових котелень.

     У виступах, члени громадської ради висловлювали свої бачення підготовки установ до зими, стан снігоочисної техніки, заготівля пісочної суміші. Пропозиції та зауваження висловлені на засіданні громадської прийняті до уваги  та врахуванні у роботі. З даного питання радою прийнято відповідне рішення.

 

Новини

27.09.2018 [11:05]

УВАГА ВСІМ!!!

 

30.08.2018 [09:33]

Участь у Всеукраїнській грі "Теренова гра" "Січ - сила і честь"

 

30.08.2018 [08:21]

Проведення Всеукраїнської вишколи "Джура-Прикордонник"

 

21.08.2018 [15:13]

В приміщенні відділу архіву Хустської РДА відбулася виставка фотоматеріалів, присвячена 27-їй річниці Дня Незалежності України.

 

24.07.2018 [16:56]

Оголошення!

 

Псилання

Офiцiйне представництво Президента України Веб-портал органiв виконавчої влади України Верховна Рада України Закарпатська Обласна Рада Обласна гаряча лінія Teplo.gov.ua Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України Національна дитяча гаряча лінія Державний реєстр виборців Міністерство доходів і зборів України

Створено студією Вебрики


Хустська районна державна адміністрація.
2004-2011