Хустський район
[Послуги] [Карта] [Зв’язок]    | Ви знаходитеся тут:   Головна    Державна служба    Кращий держслужб..
З 10 ЛЮТОГО 2012 РОКУ СТАРТУЄ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС «КРАЩИЙ ДЕРЖАВНИЙ СЛУЖБОВЕЦЬ»

Починаючи з 2008 року, з лютого по жовтень місяць  державні  службовці області виборюють право бути кращими в рамках проведення  Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець».

 Метою Конкурсу є комплексне підвищення кваліфікації державних службовців,  підтримка професіоналів у сфері державного управління,     покращення якості надання послуг громадянам,   а також зростання професіоналізму, відкритості, інституційної спроможності державної служби, підвищення її авторитету шляхом узагальнення досвіду роботи кращих. 

Для державного службовця Конкурс дає можливість проявити свої найкращі фахові і моральні якості. Повсякденна праця на державній службі – складна і відповідальна. Від зусиль кожного управлінця та спеціаліста значною мірою залежить авторитет влади   і прозорість функціонування складного державного механізму, який повинен гнучко реагувати на запити суспільства, забезпечувати створення умов для досягнення високих стандартів життя громадян.

 Учасники конкурсу можуть довести, що вони є фахівцями, які прийшли на службу державі за покликанням, відповідають сучасним вимогам і критеріям є високоосвіченими людьми, які віддано працюють на благо Українського народу.

Конкурс проводиться за двома номінаціями "Кращий керівник" та "Кращий спеціаліст" у три тури: на місцевому,   регіональному та державному рівнях протягом.

 Переможців та лауреатів Конкурсу відзначають дипломами та грошовими винагородами, вони користуються правом  цільового  направлення та вступу поза конкурсом до Національної академії  державного управління при Президентові України, магістратур вищих  навчальних  закладів,  які проводять підготовку фахівців за спеціальностями освітньої галузі "Державне управління", рекомендуються для  проходження  стажування в центральних органах виконавчої влади, інституціях державного управління за кордоном та  просування  по службі. Важливим  є те, що участь у конкурсі зараховується  як один із видів підвищення кваліфікації  державних службовців. Загалом з 2008 року в Закарпатській обласній та районних адміністраціях таким способом підвищили кваліфікацію 955 державних службовців

Матеріали щодо особливостей проведення Конкурсу у 2012 році розміщені на офіційному веб-порталі Нацдержслужби (www.nads.gov.ua): банер «Всеукраїнський конкурс «Кращий державний службовець» – розділ «Правова, методична база організації та проведення Конкурсу «Кращий державний службовець» та на суб-сайті Управління державної служби в Закарпатській області (http://guds.gov.ua/sub/zakarpatska/), E-mail: uzuds@uz.guds.gov.ua.

 

Управління державної служби в Закарпатській області

Новини

27.09.2018 [11:05]

УВАГА ВСІМ!!!

 

30.08.2018 [09:33]

Участь у Всеукраїнській грі "Теренова гра" "Січ - сила і честь"

 

30.08.2018 [08:21]

Проведення Всеукраїнської вишколи "Джура-Прикордонник"

 

21.08.2018 [15:13]

В приміщенні відділу архіву Хустської РДА відбулася виставка фотоматеріалів, присвячена 27-їй річниці Дня Незалежності України.

 

24.07.2018 [16:56]

Оголошення!

 

Псилання

Офiцiйне представництво Президента України Веб-портал органiв виконавчої влади України Верховна Рада України Закарпатська Обласна Рада Обласна гаряча лінія Teplo.gov.ua Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України Національна дитяча гаряча лінія Державний реєстр виборців Міністерство доходів і зборів України

Створено студією Вебрики


Хустська районна державна адміністрація.
2004-2011