Хустський район
[Послуги] [Карта] [Зв’язок]    | Ви знаходитеся тут:   Головна    Державна служба    Кращий держслужб..
СТАРТУВАВ II ТУР ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ «КРАЩИЙ ДЕРЖАВНИЙ СЛУЖБОВЕЦЬ»

Всеукраїнський конкурс «Кращий державний службовець» - це можливість презентувати себе як кваліфікованого, ерудованого та перспективного працівника.

Конкурс щорічно проводиться серед державних службовців II - VII категорії посад в номінаціях: «Кращий керівник» (беруть участь керівники структурних підрозділів, які мають загальний стаж державної служби не менш як 5 років, з них на керівних посадах не менш як 2 роки); та «Кращий спеціаліст» (спеціалісти,які мають загальний стаж державної служби не менш як 2 роки).

читати повністю

 

Організаційний комітет

                                                           Додаток №7 до наказу Нацдержслужби

                                                                                              від 28.04.2012 № 88              

 

Організаційний комітет
з проведення ІІ туру щорічного Всеукраїнського конкурсу
«Кращий державний службовець» у Закарпатській області

 

1

ВАРЦАБА
Олексій Олексійович

заступник керівника апарату, Закарпатської обласної державної адміністрації, співголова оргкомітету (за згодою)

2

ПОПАДИНЕЦЬ
Василь Юрійович

начальник Управління державної служби Головдержслужби України в Закарпатській області, співголова оргкомітету

3

БЕРНИК

Зорян Петрович

завідувач сектору реалізації державної політики у сфері державної служби та місцевого самоврядування управління державної служби Головдержслужби України в Закарпатській області, секретар оргкомітету

                                                                 Члени оргкомітету

4

АЛМАШІ
Іван Миколайович

перший заступник начальника головного управління юстиції Закарпатської області (за згодою)

5

 

КАРПІЙ
Ольга Петрівна

заступник начальника головного фінансового управління Закарпатської обласної державної адміністрації (за згодою)

6

ГЛЕБА
Юрій Федорович

начальник управління культури Закарпатської обласної державної адміністрації (за згодою)

7

ДРОГАЛЬЧУК
Віктор Кузьмич

начальник управління інформації та зв’язків з громадськістю Закарпатської обласної державної адміністрації (за згодою)

8

МАЛЕШ
Володимир Ілліч

начальник відділу інформаційно-комп’ютерного забезпечення апарату Закарпатської обласної державної адміністрації (за згодою)

9

ПАЩЕНКО
Віктор Володимирович

директор Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій Закарпатської області (за згодою)

10

ПЕТЕЧУК
Марія Михайлівна

голова Закарпатського обласного комітету профспілки працівників державних установ (за згодою)

11

МОРОЗЮК

Ганна Степанівна

заступник начальника головного управління – начальник управління соціального страхування, персоніфікованого обліку та адресної допомоги Головного управління праці та соціального захисту населення(за згодою)

12

ТЕЛЕП

Василь Степанович

завідувач сектора вищої освіти і науки управління освіти і науки Закарпатської обласної державної адміністрації

13

ЧЕРНЄЦОВА

Валерія Рудольфівна

начальник відділу кадрової роботи апарату Закарпатської облдержадміністрації

 

НА СТАРТІ ІІ ТУР ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ «КРАЩИЙ ДЕРЖАВНИЙ СЛУЖБОВЕЦЬ»

    Цьогоріч п’ятий ювілейний конкурс за звання кращого державного службовця проводиться у контексті виконання Національного плану дій на 2012 рік щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010-2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава», зокрема щодо вивчення положень нового законодавства про державну службу та антикорупційного законодавства.

   Конкурс покликаний виявити професійних та талановитих державних службовців, які удосконалюють свої професійні знання та навички шляхом самоосвіти.

   З метою забезпечення належної організації проведення Конкурсу у всіх центральних та місцевих органах державної влади визначено відповідальних осіб.

читати повністю

 

Розпорядження голови районної державної адміністрації

Поо орагнізацію підвищення кваліфікації державних службовців у рамках щорічного Всеукраїнського конкурску "КАращий державний службовець" у 2012 році

Про затвердження календарного плану заходів з проведення І туру щорічного Всеукраїнського конкурсу „Кращий державний службовець” в районній державній адміністрації у 2012 році

 

Оголошення

 «Хустська районна адміністрація повідомляє про проведення в 2012 році першого туру щорічного Всеукраїнського конкурсу “Кращий державний службовець”.

Конкурс проводиться серед державних службовців структурних підрозділів та апарату райдержадміністрації відповідно до їх організаційно-правового статусу в номінаціях: “Кращий керівник” (беруть участь керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та керівники відділів, секторів апарату райдержадміністрації); “Кращий спеціаліст” (беруть участь спеціалісти, спеціалісти І та П категорій, провідні спеціалісти, головні спеціалісти райдержадміністрації та її структурних підрозділів);

Заяви на участь у першому турі конкурсу приймаються від державних службовців Організаційним комітетом до 29  березня 2012 року.

Вимоги до претендентів:

У Конкурсі можуть брати участь державні службовці, які займають посади Y-YII категорій і мають стаж державної служби:

у номінації “Кращий керівник” – загальний стаж державної служби не менш як п’ять років, з них на керівних посадах не менш як два роки;  у номінації “Кращий спеціаліст” – загальний стаж державної служби не менш як два роки.

У конкурсі можуть брати участь державні службовців, які на момент проведення Конкурсу не мають дисциплінарних стягнень.

До заяви, в якій зазначається ознайомлення з Положенням про проведення Конкурсу, на участь у першому турі Конкурсу додаються:

копія особової картки державного службовця за формою П – 2 ДС;

подання керівника структурного підрозділу щодо участі;

біографічна довідка, підписана керівником кадрового підрозділу;

інші матеріали (за бажанням претендента: публікації в пресі, листи громадян, колективів з оцінкою діяльності претендента, тощо).

За довідками звертатися: м.Хуст, вул.Карпатської Січі, 21 каб. 42

 

 

 

 

З 10 ЛЮТОГО 2012 РОКУ СТАРТУЄ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС «КРАЩИЙ ДЕРЖАВНИЙ СЛУЖБОВЕЦЬ»

     Починаючи з 2008 року, з лютого по жовтень місяць  державні  службовці області виборюють право бути кращими в рамках проведення  Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець».

     Метою Конкурсу є комплексне підвищення кваліфікації державних службовців,  підтримка професіоналів у сфері державного управління,     покращення якості надання послуг громадянам,   а також зростання професіоналізму, відкритості, інституційної спроможності державної служби, підвищення її авторитету шляхом узагальнення досвіду роботи кращих. 

   Для державного службовця Конкурс дає можливість проявити свої найкращі фахові і моральні якості. Повсякденна праця на державній службі – складна і відповідальна. Від зусиль кожного управлінця та спеціаліста значною мірою залежить авторитет влади   і прозорість функціонування складного державного механізму, який повинен гнучко реагувати на запити суспільства, забезпечувати створення умов для досягнення високих стандартів життя громадян.

читати повністю

Новини

27.09.2018 [11:05]

УВАГА ВСІМ!!!

 

30.08.2018 [09:33]

Участь у Всеукраїнській грі "Теренова гра" "Січ - сила і честь"

 

30.08.2018 [08:21]

Проведення Всеукраїнської вишколи "Джура-Прикордонник"

 

21.08.2018 [15:13]

В приміщенні відділу архіву Хустської РДА відбулася виставка фотоматеріалів, присвячена 27-їй річниці Дня Незалежності України.

 

24.07.2018 [16:56]

Оголошення!

 

Псилання

Офiцiйне представництво Президента України Веб-портал органiв виконавчої влади України Верховна Рада України Закарпатська Обласна Рада Обласна гаряча лінія Teplo.gov.ua Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України Національна дитяча гаряча лінія Державний реєстр виборців Міністерство доходів і зборів України

Створено студією Вебрики


Хустська районна державна адміністрація.
2004-2011