Хустський район
[Послуги] [Карта] [Зв’язок]    | Ви знаходитеся тут:   Головна    Громадська рада    Новини
7 грудня 2017 року під головуванням очільника Громадської ради Миколи Аннишинець відбулося планове засідання Громадської ради

7 грудня 2017  року під головуванням очільника Громадської ради при Хустській  районній державній адміністрації  Миколи Аннишинець відбулося планове засідання Громадської ради.  У роботі дорадчого органу взяли участь члени ради, секретар громадської ради, начальник відділу економічного розвитку і торгівлі РДА,  головний спеціаліст сектору туризму РДА.

Серед питань, винесених на розгляд Громадської ради йшлося про стан залучення Хустською райдержадміністрацією та органами місцевого самоврядування інвестицій в районі, проблеми та шляхи їх вирішення. 

 

На своє чергове засідання зібралися члени Громадської ради при Хустській РДА

30 листопада, на своє чергове засідання зібралися члени Громадської ради при Хустській РДА. В роботі ради взяли участь керівники підрозділів адміністрації та міста Хуст. 

На почтаку всі присутні хвилиною мовчання вшанували пам?ять знаного на Хустщині громадського діяча Володимира Сало, який цими днями відійшов у вічність через важку онкологічну хворобу, з якою боровся до останнього дня.

Далі перейшли до розгляду питань порядку денного засідання.

Першим питанням звучала проблематика добровільного об?єднання територіальних громад. Присутні прийшли до висновку щодо недостатньої інформованості громад про плюси та мінуси даного нововедення.

Наступне питання — стан вивезення твердих побутових відходів та боротьбу із стихійними сміттєзвалищами в районі. Громадською радою було ухвалено рішення рекомендувати адміністрації звернутися з проханням до місцевого керівницва національної поліції щодо залучення дільничних інспекторів, які б притягали до адміністративної відповідальності осіб, що викидають сміття у не встановлених місцях, тощо

Новини

27.09.2018 [11:05]

УВАГА ВСІМ!!!

 

30.08.2018 [09:33]

Участь у Всеукраїнській грі "Теренова гра" "Січ - сила і честь"

 

30.08.2018 [08:21]

Проведення Всеукраїнської вишколи "Джура-Прикордонник"

 

21.08.2018 [15:13]

В приміщенні відділу архіву Хустської РДА відбулася виставка фотоматеріалів, присвячена 27-їй річниці Дня Незалежності України.

 

24.07.2018 [16:56]

Оголошення!

 

Псилання

Офiцiйне представництво Президента України Веб-портал органiв виконавчої влади України Верховна Рада України Закарпатська Обласна Рада Обласна гаряча лінія Teplo.gov.ua Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України Національна дитяча гаряча лінія Державний реєстр виборців Міністерство доходів і зборів України

Створено студією Вебрики


Хустська районна державна адміністрація.
2004-2011